اخبار جهانگردی
هر کس با تنهایی اش
نمایش "هر کس با تنهایی اش" به نویسندگی دوریس لسینگ و کارگردانی سید مهدی احمد پناه تا 4 شهریورماه ساعت 18 در تالار حافظ به صحنه میرود.نمایش «هر کس با تنهایی‌اش» داستان پسری جوان به نام تونی را روایت می‌کند که پس از اتمام دوره سربازی و بازگشت به خانه با تغییرات بسیار در خانه‌اش روبرو می‌شود و......هنرمندانی چون گلچهره سجادیه، هوشنگ قوانلو، سید جواد یحیویی، مهدی فریضه، پانته آ تاج بخش ،مژده دایی و امیرحسین متین‏فر در این اثر نمایشی نقش آفرینی می کنند.
کشمکش وزارت نفت و شرکت فرودگاهها برسر انتقال فرودگاه اهواز
کشمکش‎های دو نهاد دولتی خبرساز شده است.از سویی وزارت نفت اصرار به تملک درآوردن فرودگاه اهواز را به خاطر حوضچه‎های نفت دارد از سوی دیگر شرکت فرودگاه‏ها معتقد است تا فرودگاهی در این زمینه توسط وزارت نفت ساخته نشود خبری از جابجایی فرودگاه نیست.رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه‏ها می گوید: «متاسفانه هنوز کار اجرایی فرودگاه جدید توسط وزارت نفت انجام نشده است.«
آزادی، همچنان سرگردان بین شهرداری و بنیاد رودکی
بیش از یک ماه از نشست ۴ جانبه شورای شهر تهران، شهرداری، سازمان میراث فرهنگی و وزارت ارشاد برای تعیین تکلیف مدیریت برج آزادی می‌گذرد. در این نشست مقرر شده بود ظرف ۲ هفته تکلیف مدیریت برج آزادی و انتقال آن به شهرداری مشخص شود. اما گویا این انتقال مدیریت قرار نیست به این سادگی اتفاق بیافتد. احمد حکیمی‌پور، رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر از وزیر ارشاد و شهردار تهران می‌خواهد هرچه زودتر این تفاهم‌نامه را عملی کنند.
ایجاد 2 میلیون و 200 هزار ظرفیت ریلی در مرحله پایانی سفرهای تابستانی
بر اساس آمارهای موجود برای مرحله پایانی سفرهای تابستانی، که از اول شهریور لغایت ۱۰ مهرماه را شامل می‌شود، حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ظرفت ایجاد شده بود که یک میلیون و ۱۲۰ هزار صندلی آن برای فروش اینترنتی و حدود یک میلیون و یکصد هزار صندلی دیگر به فروش در آژانس‌ها اختصاص داشت.
پای صحبت پسر شیخ رجبعلی خیاط
رئیس شورای شهر پای صحبت خیاط‌های قدیمی تهران نشست و به دیدن یکی از قدیمی ترین و متفاوت ترین قنادی‌های تهران رفت.
کاخ قوام به زودی ثبت میراث می شود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در برنامه تهرانگردی این هفته خود به سازمان انتقال خون رفت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این ساختمان، از احداث پایگاه های انتقال خون در پنج پهنه تهران خبر داد و خواستار ثبت بنای تاریخی داخل محوطه این ساختمان شد.
وقتی یک یهودی مسجدالاقصی را به آتش کشید
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، همزمان با گرامی‌داشت روز جهانی مساجد، به سفارت فلسطین رفت و با سفیر این کشور دیدار و گفتگو کرد.
مراسم تشییع سیمین بهبهانی
پیکر سیمین بهبهانی، شاعر و غزل‌سرای نامداری ایرانی، صبح امروز در خیلی عظیم آمدگان، از تالار وحدت تهران تششیع و راهی آرامگاه خانوادگی این شاعر در بهشت زهرا تهران شد. پیش از این قرار بود، سیمین بهبهانی در امامزاده طاهر کرج تدفین شود که با مخالفت هیات امنای این امامزاده مواجه شد.
ارائه سامانه نظارت بر ساخت و سازهای عمرانی تا سال آینده
چگونگی نظارت بر کار شهرداری تهران از دغدغه‌های همیشگی شورای شهر است. در تمام ۱۵ سالی که از عمر شوراها می‌گذرد هیچ ساختار و سامانه مشخصی برای نظارت بر شهرداری ایجاد نشده و اعضای شورا تنها به اعتراض و تذکر اکتفا کرده‌اند. اقبال شاکری، عضو شورای چهارم شهر تهران می‌گوید برای رفع این خلاء در بخش ساخت و سازهای عمرانی شهرداری سیستم نظارتی طراحی و به شورا ارائه خواهد کرد.
تغییرات هورمونی باعث همکاری میان انسان‌ها و رشد فناوری‌های باستان شد
یافته های جدید نشان می‌دهد میان ظرافت استخوان جمجمه انسان براثر کاهش هورمون مردانه و کاهش روابط خصمانه و رشد روحیه همکاری و تحمل میان انسان‌ها عامل رشدسریع فرهنگ و تمدن بشر در 50 هزار سال پیش شده‌است.

نرخ ارز
دلار آمريکا USD در تاریخ 1393/5/30 : ( 1USD = 26562 IRR )
26562 ریال ایران = 1 دلار آمريکا
پوند انگليس GBP در تاریخ 1393/5/30 : ( 1GBP = 44029 IRR )
44029 ریال ایران = 1 پوند انگليس
فرانک سويس CHF در تاریخ 1393/5/30 : ( 1CHF = 29055 IRR )
29055 ریال ایران = 1 فرانک سويس
کرون سوئد SEK در تاریخ 1393/5/30 : ( 1SEK = 3840 IRR )
3840 ریال ایران = 1 کرون سوئد
کرون نروژ NOK در تاریخ 1393/5/30 : ( 1NOK = 4287 IRR )
4287 ریال ایران = 1 کرون نروژ
کرون دانمارک DKK در تاریخ 1393/5/30 : ( 1DKK = 4720 IRR )
4720 ریال ایران = 1 کرون دانمارک
روپيه هند INR در تاریخ 1393/5/30 : ( 1INR = 438 IRR )
438 ریال ایران = 1 روپيه هند
درهم امارات متحده عربی AED در تاریخ 1393/5/30 : ( 1AED = 7232 IRR )
7232 ریال ایران = 1 درهم امارات متحده عربی
دينار کويت KWD در تاریخ 1393/5/30 : ( 1KWD = 93429 IRR )
93429 ریال ایران = 1 دينار کويت
تور بلاروس
تماس
* (تکمیل گزینه های ستاره دار الزامی می باشد.)
نام *
جنسیت*
شركت/موسسه
ایمیل*
تلفن
فاكس
موضوع*
پيام*
 
تورهای زمستان 92
تورهای آسیایی
تورهای داخلی